Medijsko središče

Prijava na e-novice

PRIDRUŽITE se nam
Članarina PD Kamnik PZS ima številne podrobnosti o katerih si lahko preberete tukaj.

Vsi člani PZS so upravičeni do 25% popusta pri letni naročnini na Planinski vestnik in znaša 29,25 € (osnovna cena celoletne naročnine je 39 €).

puscica
Hitre povezave
fotogalerije zgodovina dokumenti vreme tophikingalps ciciban planinec in mladi planinec
  • Kamniški in trzinski markacisti za varnejši korak (OP)

Za mrežo 1.661 planinskih poti v skupni dolžini več kot 10.000 km po vsej Sloveniji skrbijo za to usposobljeni markacisti. Planinska društva vzdržujejo tudi 78 veznih planinskih poti - obhodnic.

Da so planinske poti vzorno vzdrževane na kamniškem "koncu" vzorno skrbijo markacisti PD Kamnik in Kamniško-Bistriškega MDO.
  • Sonce je že obsijalo vrhove, ko smo se zbudili ... (VO)

Sestinski Dolomiti (09.07 - 12. 07 2015) - Vodniški odsek PD Kamnik ima dušo, ki povezuje, združuje... Kdo pa vse gre v Dolomite, me je zanimalo? Aja, kar vsi! Brez mene pa že ne boste šli!

Tako se nas je, s pridruženimi člani - Klavdija in Sandi, Nataša, Nina, Cilka in Andrej, zbralo kar devetnajst. Na preizkusni turi, na zavarovani poti Via Italiana, smo se že začutili, da bomo sicer velika skupina, a dobro usklajena.
  • »...to je dan, ko mi moje srce bije le za ta svet brez meja...« (MO)

V ponedeljek, 29 .6. 2015, smo se 18 vedoželjnih, razigranih in nasmejanih planincev OŠ Šmartno v Tuhinju skupaj z Lučko, Judito in Franceljnom odpravili na pot polno dogodivščin.
  • Norveška 2015 uspela (AO)

Plezalni tabor Norveška 2015: Od 1. do 13. julija 2015 smo kamniški alpinisti, člani Alpinističnega odseka Kamnik in Gorske reševalne službe Kamnik, uživali v raziskovanju prelepe Norveške.

Naše planinske koče
Plezalna stena
Kamniška koča na Kamniškem sedlu

ODPRTA