Letni program 2018 Medijsko središče Prijava na e-novice

PRIDRUŽITE se nam tudi v letu 2018
Članarina PD Kamnik PZS ima številne podrobnosti o katerih si lahko preberete tukaj.

Vsi člani PZS so upravičeni do 25% popusta pri letni naročnini na Planinski vestnik in znaša 29,25 € (osnovna cena celoletne naročnine je 39 €).

puscica
Hitre povezave
alpinizem turno kolesarjenje športno plezanje ciciban planinec in mladi planinec
Strokovni članki / publikacije
  • Jesenska kolesarska tura je potekala iz Kamnika proti Domžalam (TSKO)

Traso smo zamislili tako, da bi jo lahko udeleženci kasneje izkoristili kot kolesarsko pot, na katero se lahko podajo s prijateljem in je varna pot, kjer ni prometa.
    Osem mlajših udeležencev sva z Markom peljala po kolesarski poti ob reki Kamniški Bistrici do "pumptrack" poligona na Viru. Tam smo se posladkali in se vozili po "pumptracku".
  • V naših vrstah tudi vojaki in reševalci (PD)

V društvu naše delo obsega precej več kot le pohode, plezanje in smučanje. Skrbeti je potrebno tudi za infrastrukturo kot so poti, koče in tovorne žičnice. Tokrat smo popoldansko udarniško akcijo naredili alpinisti člani AO Kamnik.
  • Vesele Gorice v Semiču (MO)

Mladi planinci PD Kamnik smo zbrali pogum in se odločili, da se prijavimo na tekmovanje MIG (Mladina in Gore). No, seveda smo morali za to tudi malce stakniti naše glave in preštudirati kar precej literature, da smo si pridobili določeno planinsko znanje.
  • Po kostanj z Veselimi goricami (MO)

Med vodniki je završala ideja, da tudi planinci skupaj pomažemo roke s pečenim kostanjem. Beseda je dala besedo in tako je prišlo da smo se v soboto 6. 10. 2018 odpravili v Bistrico po kostanj.
Naše planinske koče
Plezalna stena
Kamniška koča na Kamniškem sedlu
ZAPRTA

Cojzova koča na Kokrskem sedlu
ZAPRTA

Vreme

Vremenska napoved

Ponedeljek, 10.12.2018 ob 6h Napoved za GORSKI SVET

Danes bo zmerno do pretežno oblačno, vrhovi bodo občasno v oblakih. Čez dan bo možna kakšna snežna ploha. Pihal bo zmeren, v visokogorju ponekod tudi nekoliko okrepljen severozahodnik. Temperatura na 1500 m bo okoli -2, na 2500 m pa okoli -11 °C.

Vir: Agencija Republike Slovenije za okolje
2018-12-10 05:57
© Planinsko društvo Kamnik, 2018 | Šutna 42, 1240 Kamnik | tel.: 01/8391-345 | fax.: 01/8391-345 | e-pošta