PRIDRUŽITE se nam tudi v letu 2017
Članarina PD Kamnik PZS ima številne podrobnosti o katerih si lahko preberete tukaj.

Vsi člani PZS so upravičeni do 25% popusta pri letni naročnini na Planinski vestnik in znaša 29,25 € (osnovna cena celoletne naročnine je 39 €).

puscica
Hitre povezave
alpinizem turno kolesarjenje športno plezanje ciciban planinec in mladi planinec
Strokovni članki / publikacije
  • Koželjeva pot je znova ODPRTA (OP)

Spoštovane planinke in planinci,
    Planinsko društvo Kamnik obvešča, da je zaradi Koželjeva pot znova odprta.

O ostalih zaprtih planinskih poteh si lahko pogledate na spletni strani PZS.

Srečno na planinskih poteh vam želi PD Kamnik.

• Vabilo na rekreativno plezanje (UPS)

Planinsko društvo Kamnik vabi na rekreativno plezanje na umetno steno v Dom kulture Kamnik, Fužine 10. Začeli bomo v ponedeljek, 11. septembra 2017.
  • Skakanje na glavo, noge, v iglico ... (MO)

»Mami, ati, kaj moram spakirat?«
    »Ja sej veš, šotor, kolo in planinsko opremo.«
    »Juhuhu, spet grem na tabor Vesele Gorice! Uživat!«

Prišlo je vroče poletje. Prišel je čas, ko se radi kopamo, hodimo v hribe in se zabavamo. In pravi naslov za to je vedno tabor Vesele Gorice, kjer se vsi skupaj trudimo, da bi se otroci čim bolj zabavali in postali samostojni.
  • Alpinizem in blef ne gresta skupaj (AO)

Slovenskim alpinistom je v indijski Himalaji uspel še en odmeven vzpon. Kaj jih žene in kakšen je svet alpinizma, odgovarjata pripadnik mlajše generacije Urban Novak in izkušeni Marko Prezelj.
Naše planinske koče
Plezalna stena
Kamniška koča na Kamniškem sedlu
ODPRTA

Cojzova koča na Kokrskem sedlu
ODPRTA

Napovednik od 24. 9. do 23. 10. 2017

Vreme

Vremenska napoved

Nedelja, 24.9.2017 ob 6h Napoved za GORSKI SVET

Danes bo oblačno in megleno. Občasno bodo krajevne padavine, vmes bo lahko tudi zagrmelo. Meja sneženja bo večinoma nad 2200 m nadmorske višine. Veter bo večinoma šibak, popoldne pretežno vzhodnih smeri. Temperatura na 1500 m bo okoli 7, na 2500 m pa okoli 1 stopinje C.

Vir: Državna meteorološka služba RS (meteo.si - ARSO)
2017-09-24 05:36